O nás

Jsme tým zkušených a vášnivých motocyklových nadšenců, kteří se věnují prodeji a servisu motocyklů značek Royal Enfield, KTM a Ducati. Snažíme se poskytnout nejvyšší kvalitu služeb a to díky našim zkušenostem, odbornosti a nejlepším náhradním dílům.

 

Antonín Sklenář

Lukáš Pokorný

Certifikace

2018

Ducati Academy

2017

Suzuki Akadémia

Při volbě střední školy jsem měl jasno.

Vystudoval jsem střední školu ISŠA Automobilní v Brně obor mechanik jednostopých vozidel. Během studia jsem na motokros nezanevřel, naopak jsem se stále snažil zlepšovat a pilovat techniku jízdy i práci na motocyklech. Po absolvování školy vedly mé kroky do autorizovaného servisu Yamaha, kde jsem postupně získával pracovní zkušenosti a jistotu v mnou odvedené práci. Poté jsem zamířil do autorizovaného servisu Triumph, ve kterém jsem stále zlepšoval své výkonnostní a profesní dovednosti.

Zásadním krokem byl přesun na Zlínsko, kde jsem měl jedinečnou možnost být u zrodu autorizovaného servisu Ducati a Suzuki. Díky jeho majiteli jsem se mohl podílet na vybudování a vytvoření profesionálního autorizovaného servisu od nuly. Měl jsem zde příležitost pracovat s prvotřídními přípravky a motorkami. Mnohokrát jsem se účastnil certifikovaných školení v zahraničí a setkal se přímo s mistry v oboru.

Pro zpestření jsem se jako mechanik účastnil světových závodů a pro změnu si užíval frmol a nároky profesionálních závodů. Dále jsem na čas nahlédl i do zavedeného velkoobchodu s motocykly a příslušenstvím, kde jsem byl denně v kontaktu přímo se zahraničními výrobci.

Motokros se postupem času vytratil, nicméně o to více času jsem mohl věnovat kvalitnímu servisu šitého na míru zákazníkovi a jeho motocyklu.

A co nyní?

Nyní jsem se rozhodl jít svou vlastní cestou a své nabyté zkušenosti zúročit a nabídnout českým a slovenským motoservisům odborné poradenství a hlavně kvalitní přípravky, o kterých jsem přesvědčen, že zvýší a rozšíří kvalitu a bude se jednat o jedinečnou a nadstandartní službu. Jedná se o tzv. Paralelní diagnostiku motocyklu – od podvozku až po samotné srdce motorky, jejího motoru.

Tak pojďme zvýšit a rozšířit kvalitu nabízených služeb všem milovníkům motorek v České republice a na Slovensku!